Z przyjemnością przedstawiamy wybranych klientów MD-SOFT Oprogramowanie dla firm. Wybór nieprzypadkowy bo pokazujący różnorodność branż wspieranych przez MD-SOFT w dziedzinie IT. Zapraszamy do kontaktu .    

 

ABBERRENJesteśmy firmą działającą jako Wyłączny Dystrybutor na polskim rynku zagranicznych marek kosmetycznych, medycznych oraz dermokosmetycznych. W chwili obecnej jesteśmy Wyłącznym Dystrybutorem na rynku polskim następujących marek produktowych: BlanX, BioRepair, L'Angelica, Sal29. Od roku 2002 jesteśmy także właścicielem marek: Dyduś i Dyduś Plus.
Zajmujemy się całościową obsługą marek, począwszy od importu i dystrybucji, poprzez sprzedaż, a na reklamie i promocji skończywszy. Dzięki tak kompleksowemu podejściu od blisko 10 lat współpracujemy z naszymi partnerami handlowymi z Włoch, Finlandii oraz Tajlandii. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla średnich firm farmaceutycznych, kosmetycznych i medycznych z całego Świata, które chcą skutecznie wprowadzać swoje produkty na rynek polski.

 

Andra-PakFirma Andra-Pak jest Spółką ze 100% kapitałem polskim i działa na polskim rynku już od wielu lat. Jesteśmy ekspertem i liderem w branży opakowań typu SKIN-PACK. Nasza szeroka gama materiałów pozwala zarówno na hurtową sprzedaż produktów, jak i na pełen zakres usług obejmujących wytwarzanie opakowań typu SKIN-PACK.

 

ASKET-AGDASKET-AGD jest jedną z czołowych firm, działających w branży artykułów gospodarstwa domowego na polskim rynku. Sprawnie realizujemy postanowione przed sobą cele, kompleksowo zaopatrując klientów w produkty domowego użytku. Dziś poprzez dynamiczny rozwój Firmy posiadamy sieć własnych sklepów firmowych, pod marką "ASKET", oferujemy bardzo dobrej jakości produkty krajowe oraz importowane pod własną marką.

 

G13Firma G13 zajmuje się sprzedażą części samochodowych, zarówno karoseryjnych jak i mechanicznych. W naszej ofercie znajdziesz prawie wszystko, czego potrzebuje Twój samochód - zaczynając od amortyzatorów, poprzez blachy, chłodnice, nagrzewnice, lampy, lusterka, sprzęgła, półosie, wahacze, zderzaki, zamki i stacyjki oraz inne.

 

GROBSOLFirma Grobsol powstała w 1990 roku w Pruszkowie, gdzie do dziś mieści się jej siedziba, biura oraz magazyny. Głównym obszarem działalności Grobsol  jest bezpośredni  import  oraz  dystrybucja  artykułów spożywczych. Siła i dynamika firmy tkwi w rodzinnym charakterze przedsiębiorstwa, innowacyjności i wieloletniej tradycji owocującej dobrą znajomością rynku oraz potrzeb  konsumentów. Na początku swojej działalności Spółka jedynie importowała wąską grupę artykułów spożywczych  oraz organizowała ich lokalną sprzedaż, jednak ambicje, zaangażowanie, stała chęć rozwoju firmy, a przede wszystkim potrzeby rynku sprawiły, że Grobsol w krótkim czasie znacząco rozbudował swoją ofertę i dzięki temu stał się jednym z wiodących importerów przetworów owocowo-warzywnych w Polsce.

 

Japanserwis to warsztat z długoletnią tradycją w obsłudze pogwarancyjnej samochodów produkcji japońskiej. Specjalizujemy się zarówno w naprawach podzespołów mechanicznych jak i układów elektronicznych. Prowadzimy diagnostykę komputerową w oparciu o najbardziej aktualne oprogramowanie.

 

KAARALFirma Kaaral rozpoczęła swoją działalność na wschodnim wybrzeżu Włoch trzydzieści lat temu jako niewielka, ale ceniona firma specjalizująca się w leczeniu skóry głowy i wypadaniu włosów. Z czasem firma rozrosła się, by obsługiwać tysiące stylistów we Włoszech i na całym świecie. Wprowadzając nowe linie produktów do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji włosów wykorzystano wiedzę najlepszych chemików, kosmetologów oraz najnowsze technologie, aby zachować ideę otrzymania produktu jak najbardziej bezpiecznego i przyjaznego dla włosa i skóry głowy.

 

KRAYGREYKRAY-GREY istnieje na rynku od 1991 roku. Posiadamy 8 punktów usługowych na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy firmą polską. Pracujemy z pasją, zaangażowaniem i zawsze z korzyścią dla Klienta. Podstawą działalności naszej firmy jest realizacja systemów mechanicznej kontroli dostępu Master Key. W Punktach Obsługi Kienta realizujemy usługi w zakresie: dorabianie kluczy, naprawa obuwia, grawerowanie laserowe, oraz usługi zegarmistrzowskie i poligraficzne (pieczątki, wizytówki, ksero). Szerszy opis poszcególnych usług znajdziesz na stronach naszej witryny. Nasze punkty usługowo-handlowe mieszczą się w większych Centrach Handlowych takich jak: Tesco, E. Leclerc, S.D.H Sezam, S.D.H. Uniwersam. Uprzejmi i wykwalifikowani sprzedawcy, szeroki asortyment produktów, otwartość na potrzeby Klienta to cechy, które najlepiej określają naszą firmę.

 

ORTO-FANOrto-Fan jest firmą handlową, która wraz z kliniką ortodontyczną stanowi naszą pasję od wielu lat. Oferujemy materiały i narzędzia, z których korzystają najlepsi lekarze ortodonci na świecie.
Aktualnie mamy przyjemność być wyłącznym przedstawicielem amerykańskich firm: Ortho Technology i Rocky Mountain Orthodontics.Od 2000 roku jesteśmy obecni na wszystkich ważnych targach stomatologicznych i kongresach ortodontycznych. Od początku 2005 roku we współpracy z nawybitniejszymi specjalistami międzynarodowymi (m.in. dr Daniel Rollet (Francja), dr Tiziano Baccetti (Włochy), prof. David Suarez (Hiszpania) prowadzimy kursy dla polskich lekarzy ortodontów.Ciągle pracujemy nad jakością i zakresem naszych usług.

 

RAD-POLFirma RAD-POL rozpoczęła swoją działalność  w 1986 roku. Początkowo zajmowała się tylko usługami tapicerskimi -  odtwarzała pierwotną  jakość mebli tapicerowanych.Z biegiem czasu zajęła się produkcją i importem mebli stylowych z Włoch. Duży dział naszej produkcji to meble kuchenne.  Wsłuchując się w życzenia Klientów, oferta została bardzo wzbogacona, zarówno w zakresie stylistyki mebli jak i dodatków wyposażenia wnętrz.Obecnie możemy zaproponować nie tylko meble do każdego pomieszczenia w domu, hotelu, restauracji, pensjonatów, ale również dywany, oświetlenie, zegary, obrazy oraz renowację mebli klasycznych i stylowych.

 

SECPOLFirma Secpol Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1991 r. Od początku istnienia naszym sztandarowym produktem jest sękacz - tradycyjne słowiańskie ciasto. Secpol Sp. z o. o. jest również dystrybutorem swoich wyrobów i współpracuje z kilkoma tysiącami odbiorców na terenie Polski. Do ich grona należą tysiące sklepów spożywczych, ogólnopolskie sieci handlowe i lokalne, hurtownie cukiernicze, hurtownie ogólno-spożywcze, piekarnie i cukiernie.

 

Firma WESTON Sp. z o.o. powstała w kwietniu 2008 roku. Specjalizuje się w dystrybucji szerokiej gamy produktów spożywczych dla gastronomii. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Obecnie obsługujemy ponad 200 odbiorców gastronomicznych. Liczba ta stale wzrasta, z czego jesteśmy dumni i o co nieustannie zabiegamy. W naszej ofercie posiadamy ok. 1000 pozycji asortymentowych znanych i cenionych producentów.

 

VINIWłochy to dziś dla wielu z nas najważniejszy kraj w produkcji wina na świecie a różnorodność jego regionów i szczepów sprawia, że możemy w niezwykły sposób doświadczyć jego bogactwa. Zapraszamy na pełną aromatów i smaków wycieczkę po półwyspie apenińskiem, gdzie od górzystych terenów północy aż po górzyste krajobrazy południa, starannie wyselekcjonowani przez nas producenci odsłaniają prawdziwą ekspresję terroir. Od wielkich spółdzielni winiarskich po prywatne rodzinne winnice. Od perfekcjonistów po wizjonerów.

 

ZAPIOFirma ZAPIO realizuje prace elektro-montażowe oraz automatyki w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej. Nasze rozwiązania m.in. w zakresie automatyki zasilania silników są cenione przez renomowane biura projektowe oraz inwestorów indywidualnych. Aby sprostać wszystkim zadaniom zatrudniamy kadrę z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej oraz posiadamy biuro projektowo-konstrukcyjne.